Menu

Turistická výbava: Štýlové retro batohy, s ktorými vyniknete

Chcete byť štýlový a hľadáte pekné retro batohy, s ktorými vyniknete? Sú rôzne možnosti ako sa inšpirovať a vybrať si správny retro batoh. Môžete sledovať rôzne trendové časopisy, módnych návrhárov alebo jednoducho sa nechať inšpirovať známymi osobnosťami, ktoré určujú najnovšie módne trendy. Ak sa teda rozhodnete vybrať si štýlový batoh, je už len na vás, či sa necháte niekým inšpirovať, alebo sa vyberiete svojou vlastnou cestou.

Burton Batoh

Vans batohy vám ponúkajú rôzne možnosti. Na svoje si prídu študenti, fanúšikovia cestovania,  ale aj tí, ktorí hľadajú retro batohy. Táto značka vám okrem batohov ponúka aj tašky, peňaženky a rôzne ďalšie doplnky.

Ďalšou výbornou možnosťou sú burton batohy. Značka Burton okrem snowboardov a skateboardov vyrába oblečenie a v ponuke má aj retro batohy, turistické, športové batohy, alebo vaky na voľný čas. Takže môžete byť štýlový nie len v pracovnom čase, ale aj vo svojich voľnočasových aktivitách. Spoločnosť Burton berie ohľad na životné prostredie a svojich pracovníkov.

Burton Batoh

Medzi treťou obľúbenou značkou je G.ride. Moderná francúzska značka vyrábajúca tašky a batohy inšpirované poslednými trendmi v mestskom prostredí. Ich cieľovou skupinou sú mladí ľudia, ktorí dobre vedia, čo chcú. Za ich úspechmi stojí špičkový štýl, perfektná kvalita idúca ruka v ruke s priaznivými cenami. Väčšina produktov je vo Francúzsku nielen dizajnovaná, ale tiež vyrábaná!